VI Міжнародна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародній науково-технічній конференції «Захист інформації і безпека інформаційних систем», яка відбудеться 1–2 червня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Метою конференції є обмін досвідом та ідеями між науковцями, які представляють різні наукові школи (як українські, так і зарубіжні); стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців; створення сприятливих умов для доведення до міжнародної наукової спільноти результатів роботи українських науковців.

До участі у конференції запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень у таких галузях:

  1. Управління інформаційною безпекою
  2. Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах
  3. Криптографічні та стеганографічні методи захисту інформації
  4. Технічний захист інформації
  5. Захист інформації в кібер-фізичних системах

Цьогоріч на конференції відкрито нову секцію «Захист інформації в кібер-фізичних системах». В межах робочих засідань секції заплановано дослідити особливості та проблематику методів і засобів захисту інформації в багаторівневих кібер-фізичних системах, які об’єднують кібернетичний та фізичний простори методом інтеграції обчислювальних та фізичних процесів за допомогою давачів і виконавчих пристроїв. Особливості таких систем, зокрема поєднання різних каналів передачі даних з різними характеристиками, ресурсні обмеження різного роду, автоматичні режими роботи тощо, передбачають застосування спеціалізованих методів та засобів захисту інформації. Для участі в роботі секції приймають доповіді, присвячені дослідженню зазначеної проблематики.

Для участі у конференції слід надіслати заявку на участь та тези доповіді на електронну скриньку конференції ibezpeka.mailbox@gmail.com. Матеріали доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів конференції. Кращі доповіді на конференції будуть рекомендовані до друку у фахових виданнях, зокрема у випуску Вісника Національного університету «Львівська політехніка», серія  «Автоматика, вимірювання та керування».

Якщо у Вас виникнуть інші питання щодо конференції, надсилайте їх до Оргкомітету на електронну скриньку конференції ibezpeka.mailbox@gmail.com.

ВАЖЛИВІ ДАТИ

28.04.2017 – кінцевий термін прийняття заявок та електронної версії тез;

30.04.2017 – термін отримання II інформаційного повідомлення про прийняття тез доповіді;

05.05.2017 – кінцевий термін оплати оргвнеску;

12.05.2017 – кінцевий термін отримання твердої копії тез.

Чекаємо на зустріч з Вами у стінах Львівської політехніки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *